Бізнес-партнер із сімейними цінностями

+380 44 569 51 01

info@stream-knk.com.ua

Ласкаво просимо до Стрім-КнК!

Ми – сімейний бізнес з 20-річною історією. Заснований у перші роки незалежності України, він вийшов за межі сімейного офісу, але водночас зберіг первинні сімейні цінності: ми вибудовуємо відносини з клієнтами, глибоко розуміючи індивідуальні потреби кожного.

 

Завдяки цьому впродовж багатьох років Стрім-КнК продовжує бути лідером з постачання високоякісної сировини для бакалійної, снекової та кондитерської промисловості України, а також підприємств торгівлі та ресторанного бізнесу.

Перші поставки рису, родзинок, арахісу з Китаю, Бразилії, Індії, Аргентини, Іспанії.

1996 – 1997: Розширення географії імпорту, засновники компанії відвідали всі країни-виробники сировини, налагодили прямі партнерські стосунки з лідерами галузі за принципом найкращого співвідношення «ціна-якість». Пропозиція компанії на українському ринку стає унікальною: завдяки різному періоду врожаїв у північній та південній півкулях і нашому детальному вивченню ринку ми забезпечуємо українського споживача найсвіжішим товаром. Фісташки та родзинки з Ірану і Туреччини, рис із Італії, ліщина з Італії, Єгипту, Китаю, Індії, М'янми і Пакистану, арахіс із Єгипту, Індії, Китаю, Камеруну, Бразилії, Аргентини, США. Завдяки нам на ринку стабільно присутні найкращі сорти арахісу Runner із Американського континенту, «Болд» та «Ява» із Індії, «Екзотика» з Африки.

 

Розпочато постачання дикого рису «Акватика» та «Каліфорнійської троянди» для суші із США, пареного «золотого» рису з Греції та Іспанії, Індії та Пакистану, брунатного живого рису, неперевершеного італійського Арборіо.

 

Постійна присутність на ринку найкращих сортів рису та арахісу стабілізує ціни (на рівні вітчизняних круп) – це дало можливість кондитерській промисловості, рестораторам і торгівлі оцінити високоякісний і конкурентоспроможний товар і як сировину, і як корисну їжу.

 

1999-2004: Успішне нововведення – на столі українців з’явилися екзотичні новинки: кеш’ю з Індії та В'єтнаму, фісташки із США, Ірану, Китаю, Ізраїлю, мигдаль із США, кокосова стружка із В'єтнаму і Танзанії, арахіс всіх видів – у шкаралупі, у червоній шкірці та очищеного – з усіх країн, де його культивують.

Ми розпочинаємо успішно працювати з новими товарними групами, постачаємо в'ялену та сушену рибу і морепродукти із Таїланду, Китаю, В'єтнаму; розширюємо імпорт мигдалю, кеш’ю, чорносливу, фісташок різних сортів, способів приготування й упаковки.

 

Перші поставки із Єгипту арахісу, чаю, каркаде, фруктових батончиків і рису Гіза-67 «камоліно» (просочений оливковою олією).

2007-2012: Окрім імпорту розпочато програму підтримки вітчизняних фермерів-виробників рису в Криму та Приазов'ї. Ми надали їм допомогу у вирощуванні кращих сортів українського рису, а з допомогою зарубіжних спеціалістів та українських інженерів було впроваджене нове електронне устаткування для виробництва круп. На жаль, сьогодні і поля, і міні-завод залишились в пограничній зоні.

 

Стрім-КнК продовжує успішну роботу на українському ринку і запрошує Вас до взаємовигідної співпраці. Нехай якісні продукти стають все більш доступними для українського споживача.

Бізнес-партнер із

сімейними цінностями

Зв’яжіться з нами:

Телефон: +380 44 569 51 01

Факс: +380 44 569 86 72

info@stream-knk.com.ua

м. Київ, просп. Академіка Палладіна  20, к. 8

Стрім-КнК. Copyright 2014.